shes frigorifera mbajtese te gjerave dhe pemeve

Shitet nga: Shkelzen 02 Jan 11:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Rafte të ndryshme
shes frigorifera mbajtese te gjerave dhe pemeve me qmimin 700 euro per me shum na kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim