shitet inventari i lokalit

Shitet nga: labi 21 Shk 15:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Rafte të ndryshme
shitet inventari per butik te femive komplet rafta dhe shanki me qmim shum te volitshum ja te pa perdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim