shitet regalli

Shitet nga: haxheri 09 Sht 22:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Rafte të ndryshme
Rafti ne gjendje shum te mir dhe pamje te bukur shitet perbehet prej 3 pjesve kryesore ose tre raftav te ndar gjithsej 6 dyer dhe pasqyre color
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim