vitrina

Shitet nga: afrim 22 Tet 08:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Rafte të ndryshme
shiten jan 2, jane 2metra gat njani eshte me qels munet me u shfrytzu per bizhyteri , syza , ora etj, per sene me vler,

muni me I kqyr bejm e dhe ndrrim

500 eruo 1vitrina
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim