GILINDERA/PARMAK

Shitet nga: lulzim 11 Shk 12:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
JU OFROJM PUNIMIN E GILINDERAVE/PARMAKVE PREJ GYPAVE PROFIL DHE HEKURIT TE FARKUAR.KEMI EKIP PROFESIONALE E CILA PUNEN MUNDET ME REALIZU NE KOHE TE SHKURT
DHE ME SUKSE.
NA FTONI DO TE NDAHENI TE KNAQUR ME PUNEN KULITETIN DHE PROFESIONALIZMIN TONE.
TEL.O44 148 991 DHE 049 148 991
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim