"Holland Tech,, Dyer per Garazha, Rampa automati..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Holland Tech L.L.C. 04 Dhj 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shesim dhe montojm Dyer automatike per Garazha, Rampa automatike, motorr per hapje te dyerve ne krah dhe atyre ne shin etj. Per cdo info ju lutem kontaktoni ne mumrat 044 149 714

www.holl-tech.eu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim