Inventari Komplet

Shitet nga: Inventar 08 Jan 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shitet urgjent me qmim te volitshem Inventari komplet : 32 karrika te lekures 9 tavolina, nxemja e plinit aparati i kafes , friz vitrin i rrumbullaket si ne foto 2 metra frigierifer bravo me xham tavolina te punes rosfrai 10 metra, Tv , furre e picave , stufa reklma , fertez me plin etj. Nr per kontak 044 740 770 dhe e 049 308 908
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim