Mobilje te dhomes se ndejes

Shitet nga: Lirie Latifi 20 Pri 15:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shesim mobilje te dhomes se ndejes (troset dvoset dhe 2 fotele ) si dhe 3 tepih dhe 1 kauq.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim