SHANKERICAT

Shitet nga: AFRIM 20 Nën 15:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
SHES SHANKERICAT SHANKERICAT DHE TAVOLINAT JANE SHUME TE MIRA TE PERDORURA VETEM 4 MUAJ JANE METALIKE DHE ME SKAJ KUALITATIV TE PRODHUAR NE FABRIK CMIMI I PERSHTATSHEM

KOMPLET 4 SHANKERICA DHE TAVOLINA JANE VETEM 120 EURO - KAM GJITHSEJT 15 KOMPLETE .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim