2 Karrike per frizer dhe nje per larjen e flokeve.

Shitet nga: Drilon 12 Pri 15:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shes 2 karrike per frizer dhe nje per larjen e flokeve.Te gjitha 550€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim