2 kauqa 2 komoda dhe 1 tepihe

Shitet nga: Gazi 11 Shk 19:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shes 2 kauqa 2 komoda dhe 1 tepihe, jan shume te raujtura qmimi eshte per komplet dhe nuk ndahen.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim