2 ulese

Shitet nga: Afrim Sadiku 06 Dhj 02:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shitet ulesja e lekures dhe druri.
Ne gjendje te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim