Armona dhe dollap

Shitet nga: lordeni 13 Mar 16:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shiten 2 armona me deminzuone gjates 2 m gjersi 80cm Si dhe dollapi 1m me 60 cm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim