DRITARE TE DRUNIT

Shitet nga: valon 27 Shk 23:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
SHITEN 3-DRITARE PREJ DRURIT JANE ME KIPER SI DHE ROLETNE profili 7cm VETEM
-20 EURO PER COPE.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim