DYER DHE DRITARE NGA DRUNI

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ALBI 22 Shk 23:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shesim dyer dritare nga druri me garancion 2 vjeçar.
Gjendemi ne magjistralen Prishtinë-Mitrovicë me saksisht ne Babimofc
Punojm sipas porosis per më shum na kontakto në: 044-330-269
Mund te na gjeni edhe ne facebook: Zdruktharia Albi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim