Dera Astra ne shitje

Shitet nga: Edis 25 Nën 10:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shitet dera e blere ne "Astra Design" (shih vulen ne foto per vertetim). Dera eshte krejtesisht e re, pa asnje demtim dhe shitet per shkak te nderrimit te enterierit te baneses se blere.

Cmimi:me Marreveshje

Thirrjet ne telefon: nga ora 09:00 - 14:00 mund te thirrni ne 049 282 472 ndersa nga ora 14:00 deri ne 22:00 ne 045 499 098
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim