Dhome per femije te rritur

Shitet nga: Enis 22 Mar 19:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shes ormanin 4 dyersh, tavolina e punes + karrika levizese,
rrafshi per biblotek, komoda per TV dhe dy tavolina te vogla.

Jane ne gjendje te shkelqyeshme.

Numri kontaktues 044278303 dhe 049700199 po ashtu dhe ne viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim