Dollap dhe tavoline per zyre

Shitet nga: uran 23 Nën 14:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

198 EUR   220 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shes Dollapin dhe tavolinen.Te dyja jane ne gjendje te perkryer shume pak te perdorura, sherbejne per zyre!

Dimensionet:
Tavolina 160 x 90 cm
Dollapi 207 x 80 x 40 cm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim