Dollap per enë

Shitet nga: Sabri 17 Tet 17:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
100% dru , kualitet i larte dhe ne gjendje shume tee mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim