Dollap per libra dhe kompjuter

Shitet nga: Sabri 17 Tet 13:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Dollap per libra dhe tavolina per kompjuter qe ka mundesin e levizjes ( me rrota ) pra mund te perdoret ndamas , jane ne gjendje shume te mire per vetem 50 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim