Dollap per libra dhe kompjuter

Shitet nga: Sabri 17 Tet 17:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Dollap per libra dhe kompjuter , tavolina per kompjuter mund te perdoret ndamas sepse ka mundesi levizese me rrota , jane me gjendje te mire dhe per vetem 50 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim