Drita me gypa neoni

Shitet nga: Shaip 14 Mar 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR   7 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Drita me gypa neoni
Dimensionet 60*60 cm
Në gjendje të rregullt dhe të gjitha punojn
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim