Dy qadra per teras

Shitet nga: qadra 10 Sht 23:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shiten dy qadra per terasa të lokaleve jan me gjatsi 6m dhe gjersi 5m
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim