Dyer dritare te perdorura

Shitet nga: Learti 05 Pri 23:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shes dyer dhe dritare te druritte perdorura , jane gjithsej 15 dritare dhe 3 dyer terase , nje dere e hyrjes te gjitha me nje cmim te volitshem 300 euro .te interesuarit te lajmerohen ne tel 044 26 77 88 gjindemi ne Prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim