Elementet e Shtepis kulmi dyer dritare

Shitet nga: Gafurr 09 Pri 23:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shiten te gjitha elementet e shtepis si dyer dritare kulmi elemtet e banjos gilinderat mobilje dhe shum gjera te tjera.

Ka nje qmim te arsyeshem dhe shum te volitshem arsyeja e shitjes eshte per shkak te dhenjes se shtepis per banes.nr kontakti : 044 632 182

mund te na kontaktoni edhe ne Viber .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim