Energji solare

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ECTsolar 30 Krr 09:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Bejm shitjen dhe montimin e energjis diellore ,er prej 50wat deri 50klw si dhe bojler me solar me vakum per ngrohje qendrore te gjitha prodhime gjermane me garancion deri ne 25 vite per me shum inf : 044256080
www.ectsolar.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim