Fshis elektrike Kirby

Shitet nga: B.R 21 Pri 14:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shes fshisen Kirby e cila eshte blere 2400e.
Eshte shum pak e perdorun dhe shum e rujtun . Cmimi per shitje osht 1200 euro .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim