Garnituren divan dhe dy fotele si dhe tavolinen

Shitet nga: fitim 02 Mar 16:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR   400 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Garnitura është model shum i ri si dhe është shum i ruajtur .
Garnitura është model Italian
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim