Gilindera te metalit dhe pak rrethoja!

Shitet nga: Agim 03 Pri 17:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shiten gilindera te jashtem te metalit!
Dhe rrethoja te betonit per oborr!

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim