Inventar/Mobilje per dhome te ndenjes + nje separe

Shitet nga: Kreshnik 12 Mar 08:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shes keto mobilje apo inventar, nga Italia.
Ka nje kend me 2 treshe dhe nje separe si ne foto si dhe jastekat.
Materiali: i butë.
Jane te ruajtura mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim