Inventar per frizer

Shitet nga: ekrem 22 Pri 09:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shitet komplet inventari ne gjendje te mire. Perbehet prej 3 karrigave , elementit per larjen e flokeve dhe dollapat me pasqyre. Qmimi sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim