Inventar per restaurante

Shitet nga: Luli 21 Pri 18:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shes inventare per restaurant,furre,mikser i brumit,skar,tavolina dhe karrika,ene,frigorifera.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim