Inventari i kopshtit per femije te gjitha te PA..

Shitet nga: Armend 06 Mar 09:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shitet komplet inventari/biznisi i kopshtit per femije qe gjindet ne qytezen Pejton.Kopshti posedon 200m2 dhe eshte i gatshem per fillimin e punes! Te gjithe te interesuarit te lajmerohen per informata shtese!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim