Inventari komplet per restorant

Shitet nga: Bekim 25 Tet 17:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shitet inventari per restorant komplet dhe zerimi per muzik live na kontaktoni ne ket nr per qmim 044-230-090
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim