KARRIGA

Shitet nga: PRISHTINA 11 Tet 21:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
SHES KARRIGA SHUME TE PERSHTATSHME DHE KUALITATIVE ME CMIM SHUME TE VOLITSHEM
20 EURO PER COPE
CMIMI BLERES I KESAJ KARRIGE KA QENE 39 EURO, NDERSA TASH SHITET VETEM 20 EURO PER COPE
045321435
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim