KARRIKA

Shitet nga: Karrika 16 Krr 12:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
SHES KARRIKA ME SHUMIC DHE PAKIC KARRIKA JAN TË REJA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim