KAUQA

Shitet nga: Tahir 14 Shk 19:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
KAUQA GE ME NGJYRE TE HINT

JANE NE GJENDJE SHUME TE MIRE !!!
NJENI KAUQ SHTRIHET DHE ESHTE SHUME KOMOD.
+ FOTELE

QMIMI I VOLITSHEM 800 EURO ! I NEGOCIUSHEM.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim