Karrige për Masazh

Shitet nga: Bim Beqiri 23 Shk 23:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Karrigia për masazh shërben për të masazhuar të gjitha pjesët e trupit lehtësisht dhe në mënyrë argëtuese. Përmes një sistemi elektronik iu mundëson t’i bëni mazhash të gjithë trupit apo të zgjidhni pjesë të veçanta të trupit. Modelet që ofrojmë janë dy lloje; me program të integrua unik dhe me program qe mundëson zgjedhje për masazh lokale të trupit. Karriget sapo janë importuar dhe janë të pajisura me teknologjinë e fjalës së fundit. Ofrojmë një çmim të volitshëm dhe të përballueshëm për standardin vendor. Për më shumë informata na kontaktoni në numrin e telefonit 044 636 309.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim