Karrika Per Sallon

Shitet nga: Karrika 10 Shk 10:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shes 2 karrika Te Pershtatshme Per Frizer dhe Frizere.


Viber +377 45 558 368.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim