Karrika per Kafeteri - Invertar

Shitet nga: Karrika dhe invertar per Kafeteri 20 Sht 14:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

380 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
AKCIOON !!!!!!

Urgjent shiten karrikat e metalit Shankerica shum te bukura dhe te pershtatshme per Kafeteri , Terasa etj .

Gjithsej jane 20 Shankerica - Cmimi 20 euro per cope

Gratis 4 tavolina per shankerica nese i bleni te gjitha

Shiko ne foto per me shume .

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim