Kauqa tavolina karrika dhe frigorifer

Shitet nga: Zejnepe 26 Nën 14:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Jane 3 kauqa, karrika, 3 tavolina dhe nje frigorifer. Te gjitha te perdorura ne gjendje shume te mire, te ruajtuna shume.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim