Komod dhe kolltuqe

Shitet nga: Engjell 11 Mar 14:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shitet komodë për sallon, është në gjendje shumë të mirë, shumë e ruajtur. Çmimi ; është blerë 480 euro, shitet 350, po ashtu shiten treshe, dyshe dhe njishe për sallon , te ruajtura mirë Çmimi; e blerë 800 komplet ndërsa shiten 400 euro. Ju mirëpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim