Komoda dhe nxemsja

Shitet nga: bekim 24 Nën 12:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shes komoden dhe nxemsen, te dyja shiten veq e veq

Komoda: 200 eur
Nxemsja : 25 eur
numri: 045 320 559 dhe 044384926
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim