Komoda dhe tavolina per dhome ndeje

Shitet nga: kimetee 24 Shk 08:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shes komoden dhe tavolinen te reja te ruajtura shum mire...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim