Komode per TV dhe garniture

Shitet nga: . 18 Mar 18:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shes komoden per Tv , prodhim slloven ne gjendje shum te mire , cmimi eshte 270 dhe garnituren prodhim i Simpos , 3sh 2sh dhe 1 fotele , 3shi 2shi shtrihen , jane mjafte te ruajtura , cmimi eshte 280 , per me shum informata kontakto ne numrin 044 297 309
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim