Komode prej druri

Shitet nga: Fatime 18 Sht 13:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shes komodën prej druri,gjindemi te shkolla e meseme e ekonomise, te zyret e reja te zjarrfiksve rrugës për te restoran Gardeni, mund te kontaktoni ne nr e tel 038 603291 dhe 044 4410 90 ose viber +377 44441090.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim