Krevat Simpo

Shitet nga: Mrika 22 Tet 12:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR   160 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shes krevatin simpo i cili shtrihet dhe mund te perdoret per 2 persona. Ne gjendje shume te mire.
Dimensioni 160 me 200 cm i shtrire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim