Krevat per femije Urgjent dhe shum lire

Shitet nga: bujar 17 Pri 22:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
krevat per femije ne gjenjde shum te mire dhe qmimi shum i lire 25 euro URGJENT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim