Kreveta per masazhe dhe fizioterapi

Shitet nga: Lindita Sejdiu 16 Tet 19:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shes dy kreveta për masazhë dhe fizioterapi.
Qmimi per te dyte ështe 280 euro
Per me shume info kontaktoni permes viberit
+37744215794
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim