Kuzhin me frigorifer dhe shporet

Shitet nga: Naser 12 Mar 15:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shes kuzhinen 1vjet ne perdorim ,arsyja e shitjes sepse e ndrrojm vendbanimin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim